Carlo Gavazzi Inc.
제품 번호:
PD30ETBR20BPM5IO
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PHOTO BGS RD 200MM SS IO-LINK, P
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$156.75
$156.75
5
$148.9125
$744.5625
10
$144.21
$1442.1
25
$139.50826
$3487.7065
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C (TA) |
| Ingress Protection | IP67, IP68, IP69K |
| Sensing Distance | 7.874" (200mm) |
| Response Time | 1ms |
| Output Configuration | Push-Pull, NPN/PNP |
| Sensing Method | Background Suppression |
| Light Source | Red (620nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M8 |
| Series | PD |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | Carlo Gavazzi Inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Box |
| Adjustment Type | Adjustable, Potentiometer |