Phihong USA
제품 번호:
PDA037W-350G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED DRIVER CC AC/DC 22-26.5V
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Termination Style | Connector |
| Voltage - Input (Max) | 304VAC |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Approval Agency | cULus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 9.50" L x 1.70" W x 1.20" H (241.0mm x 43.0mm x 30.5mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 368mA |
| Weight | 1.5 lbs (680.4 g) |
| Number of Outputs | 4 |
| Ratings | IP65 |
| Voltage - Input (Min) | 108VAC |
| Series | PDA (37W) |
| Power (Watts) | 37 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 84% |
| Voltage - Output | 22 ~ 26.5V |
| Mfr | Phihong USA |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |