Tripp Lite
제품 번호:
PDU1220T6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SINGLE-PHASE BASIC PDU - 13 NEMA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$166.5065
$166.5065
5
$163.7762
$818.881
10
$158.3175
$1583.175
25
$145.21548
$3630.387
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Connector - AC Output | NEMA 5-15/20R (13) |
| Housing Material | Metal |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current - Max | 20A |
| Mounting Type | Rack, Horizontal |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | PDU (Power Distribution Unit) |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Region Utilized | North America |
| Energy | - |
| AC Outlets | 13 |
| Cord Length | 6' (1.83m) |
| Connector - AC Input | NEMA L5-20P |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120V |