Tripp Lite
제품 번호:
PDUMH15NET
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PDU SWITCHED 120V 15A 16 OUTLET
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$613.168
$613.168
5
$592.7278
$2963.639
10
$543.6755
$5436.755
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Housing Material | Steel |
| Approval Agency | NOM, UL |
| Current - Max | 15A |
| Mounting Type | Rack, Horizontal |
| Product Status | Active |
| Series | Smart Pro LX |
| Type | PDU (Power Distribution Unit) |
| Overload Protection | - |
| Region Utilized | North America |
| Energy | - |
| AC Outlets | 16 |
| Cord Length | 12' (3.66m) |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | Load Meter |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120V |