Nexperia USA Inc.
제품 번호:
PDZ3.0BGWJ
제조업체:
패키지:
SOD-123
배치:
-
설명:
DIODE ZENER 3V 365MW SOD123
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.209
$0.209
10
$0.14535
$1.4535
100
$0.07866
$7.866
500
$0.061769
$30.8845
1000
$0.042892
$42.892
2000
$0.03553
$71.06
5000
$0.033602
$168.01
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Tolerance | ±3.67% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-123 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 1 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101, PDZ-GW |
| Package / Case | SOD-123 |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 100 mA |
| Power - Max | 365 mW |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 3 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance (Max) (Zzt) | 95 Ohms |
| Base Product Number | PDZ3.0 |