Pulse Electronics
제품 번호:
PE-53630NL
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 1.01UH 3.4A 11MOHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.0615
$2.0615
10
$1.9038
$19.038
25
$1.74534
$43.6335
50
$1.4915
$74.575
100
$1.33285
$133.285
250
$1.14247
$285.6175
500
$1.07901
$539.505
1000
$0.983801
$983.801
2500
$0.952062
$2380.155
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.270" (6.86mm) |
| Tolerance | - |
| Current Rating (Amps) | 3.4 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.340" L x 0.340" W (8.64mm x 8.64mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 11mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | SLIC |
| Inductance | 1.01 µH |
| Type | Toroidal |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Pulse Electronics |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Material - Core | - |