Pulse Electronics
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.42
$3.42
10
$3.1312
$31.312
25
$2.8462
$71.155
50
$2.39077
$119.5385
100
$2.049245
$204.9245
250
$1.935378
$483.8445
500
$1.821511
$910.7555
1000
$1.707672
$1707.672
2500
$1.650748
$4126.87
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 850mOhm |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.645" L x 0.560" W (16.38mm x 14.22mm) |
| Height (Max) | 0.350" (8.89mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 500mA |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Pulse Electronics |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tube |