PE2010FKF7W0R07L
YAGEO
제품 번호:
PE2010FKF7W0R07L
제조업체:
YAGEO
패키지:
2010
설명:
RES 0.07 OHM 1% 1W 2010
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 70 mOhms
Series PE_L
Power (Watts) 1W