Nexperia USA Inc.
제품 번호:
PESD1IVN24LS-QYL
제조업체:
패키지:
DFN1006BD-2
배치:
-
설명:
AUTOMOTIVE IN-VEHICLE NETWORK PR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.38
$0.38
10
$0.31255
$3.1255
100
$0.16568
$16.568
500
$0.108984
$54.492
1000
$0.07411
$74.11
2000
$0.066842
$133.684
5000
$0.058121
$290.605
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TA) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3.5A (8/20µs) |
| Applications | Automotive, CAN |
| Capacitance @ Frequency | 14pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 25.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | - |
| Supplier Device Package | DFN1006BD-2 |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 42V |
| Package / Case | SOD-882 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 24V (Max) |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | PESD1IVN24 |