PFC-W0805LF-03-2323-B
TT Electronics/IRC
제품 번호:
PFC-W0805LF-03-2323-B
제조업체:
TT Electronics/IRC
패키지:
0805
설명:
RES SMD 232K OHM 0.1% 1/4W 0805
재고 : 76
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.66mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.081" L x 0.050" W (2.06mm x 1.27mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package 0805
Resistance 232 kOhms
Series PFC - Precision
Power (Watts) 0.25W, 1/4W