TDK Corporation
제품 번호:
PFC3819QM-231K07D-00
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CHOKE COMMON MODE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.407
$12.407
10
$12.00325
$120.0325
25
$11.6033
$290.0825
50
$11.20316
$560.158
100
$10.642945
$1064.2945
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 120°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 50 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.827" (21.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 7.4 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.575" L x 1.319" W (40.00mm x 33.50mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | - |
| Ratings | - |
| Series | PFC |
| Inductance | 230 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Radial, Horizontal, 8 Leads |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Features | Choke Coils for PFC (Pin Terminal Type) |
| Package | Bulk |
| Material - Core | Ferrite |