Power Integrations
제품 번호:
PFS7726H
제조업체:
패키지:
eSIP-16D
배치:
-
설명:
PFC CONTROLLER WITH INTEGRATED 6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.097
$3.097
100
$2.5555
$255.55
1000
$2.16601
$2166.01
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Series | HiperPFS™-4 |
| Package / Case | 16-SSIP, 13 Leads, Exposed Pad, Formed Leads |
| Frequency - Switching | 22kHz ~ 123kHz |
| Voltage - Supply | 10.2V ~ 15V |
| Mode | Continuous Conduction (CCM) |
| Mfr | Power Integrations |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | eSIP-16D |
| Base Product Number | PFS7726 |