Essentra Components
제품 번호:
PGSB-1316A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUSHING SPLIT 0.410" NYLON BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9215
$0.9215
10
$0.77805
$7.7805
25
$0.7467
$18.6675
50
$0.73074
$36.537
100
$0.69901
$69.901
250
$0.635512
$158.878
500
$0.571957
$285.9785
1000
$0.508402
$508.402
2500
$0.46074
$1151.85
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Diameter - Inside | 0.410" (10.41mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.630" (16.00mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing, Split |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, PGSB-A |
| Panel Thickness | 0.047" ~ 0.138" (1.19mm ~ 3.51mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Snap-Mount |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PGSB |