Essentra Components
제품 번호:
PGSD-11
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUSHING 1.062" NYLON BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.39045
$3.9045
25
$0.35682
$8.9205
50
$0.33573
$16.7865
100
$0.321765
$32.1765
250
$0.29374
$73.435
500
$0.279775
$139.8875
1000
$0.230812
$230.812
2500
$0.209826
$524.565
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Diameter - Inside | 1.062" (26.97mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 1.500" (38.10mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, PGSD |
| Panel Thickness | 0.125" (3.18mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Snap-Mount |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PGSD |