KEMET
제품 번호:
PHA227MKP3780ME4
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 780UF 20% 63V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.2125
$10.2125
10
$9.07535
$90.7535
50
$7.94086
$397.043
100
$7.26028
$726.028
500
$6.239277
$3119.6385
1000
$5.78551
$5785.51
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 5.92 A @ 100 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.638" Dia x 1.366" L (16.20mm x 34.70mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 145mOhm @ 100Hz |
| Series | PHA227 |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 29.6 A @ 100 kHz |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 780 µF |
| Package | Bulk |