Nichicon
제품 번호:
PHB1604500KJS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 5UF 10% 600VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.056
$8.056
10
$7.1573
$71.573
50
$6.2624
$313.12
100
$5.72565
$572.565
500
$4.920506
$2460.253
1000
$4.56265
$4562.65
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | High Frequency, Switching |
| Height - Seated (Max) | 1.457" (37.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 3.3 mOhms |
| Series | PHB |
| Voltage Rating - DC | 600V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 350V |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 5 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |