Hammond Manufacturing
제품 번호:
PHC25LGA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR XFMR LAMINATED 25VA CHAS MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$42.6265
$42.6265
10
$41.2091
$412.091
25
$38.36746
$959.1865
50
$35.52544
$1776.272
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Secondary Winding(s) | Single |
| Height - Seated (Max) | 93.73mm |
| Voltage - Isolation | - |
| Voltage - Primary | 208V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 54.10mm L x 79.50mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1.04A |
| Weight | 1.4 lbs (635 g) |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | PHC |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 25VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 24V |
| Package | Box |
| Base Product Number | PHC25 |