WeEn Semiconductors
제품 번호:
PHD13003C,412
제조업체:
패키지:
TO-92-3
배치:
-
설명:
TRANS NPN 400V 1.5A TO92-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
10
$0.3154
$3.154
100
$0.196555
$19.6555
500
$0.134463
$67.2315
1000
$0.103436
$103.436
2000
$0.09309
$186.18
5000
$0.087922
$439.61
10000
$0.080161
$801.61
50000
$0.067232
$3361.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1.5 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1.5V @ 500mA, 1.5A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 400 V |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Power - Max | 2.1 W |
| Mfr | WeEn Semiconductors |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100µA |
| Package | Bulk |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 5 @ 1A, 2V |
| Base Product Number | PHD13 |