KEMET
제품 번호:
PHE840MB6220KB12R17
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.22UF 10% 760VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9405
$0.9405
10
$0.7429
$7.429
50
$0.64391
$32.1955
100
$0.557175
$55.7175
500
$0.421002
$210.501
1000
$0.371469
$371.469
2500
$0.346702
$866.755
5000
$0.334324
$1671.62
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | PHE840M |
| Voltage Rating - DC | 760V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 275V |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PHE840 |