LEMO
제품 번호:
PHG.0B.303.CLLD52
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.3315
$27.3315
10
$23.93715
$239.3715
25
$22.90336
$572.584
50
$22.16445
$1108.2225
100
$21.425635
$2142.5635
250
$20.243512
$5060.878
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) |
| Backshell Material, Plating | Brass, Chrome |
| Insert Material | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ingress Protection | IP50 - Dust Protected |
| Voltage Rating | - |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 8A |
| Contact Finish Thickness - Mating | 59.0µin (1.50µm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Chrome |
| Shell Size - Insert | 303 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Bronze |
| Mfr | LEMO |
| Features | Backshell |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 3 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | Shielded |
| Orientation | G |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | 0B |
| Shell Material | Brass |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PHG.0B |