PHV-5R4V474-R
Eaton - Electronics Division
제품 번호:
PHV-5R4V474-R
설명:
CAP 470MF -10% +30% 5.4V T/H
재고 : 2515
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Height - Seated (Max) 0.571" (14.50mm)
Tolerance -10%, +30%
Lead Spacing 0.465" (11.80mm)
Termination PC Pins
Voltage - Rated 5.4 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.681" L x 0.354" W (17.30mm x 9.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Series PHV
Package / Case Radial, Can
Mfr Eaton - Electronics Division
Capacitance 470 mF