Vicor Corporation
제품 번호:
PI3545-00-LGIZ
제조업체:
패키지:
85-LGA (10x10)
배치:
-
설명:
DC DC CONVERTER 5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.6245
$20.6245
25
$14.953
$373.825
100
$14.0562
$1405.62
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Output Type | Adjustable (Fixed) |
| Current - Output | 10A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 85-LGA (10x10) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Function | Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 85-BLGA Module |
| Frequency - Switching | 600kHz |
| Mfr | Vicor Corporation |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 4V (5V) |
| Package | Tray |
| Base Product Number | PI3545 |