Bud Industries
제품 번호:
PIP-11763
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX PLAS GRAY 5.118"L X 3.150"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.06
$14.06
10
$11.7325
$117.325
25
$9.91572
$247.893
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 16.1in² (104cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Fiberglass/Polyester, Polycarbonate |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Size / Dimension | 5.118" L x 3.150" W (130.00mm x 80.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.13 lb (58.97 g) |
| Ratings | IP67, NEMA 1,2,4,4X,6, UL-508 |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | PIP |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | PCB Supports |
| Height | 3.346" (85.00mm) |
| Package | Bulk |