Pi Supply
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$36.6795
$36.6795
5
$35.5699
$177.8495
10
$33.34785
$333.4785
25
$32.23578
$805.8945
50
$31.12428
$1556.214
100
$30.012685
$3001.2685
250
$29.568066
$7392.0165
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Torque - Rated (oz-in / mNm) | 27.78 / 196.1 |
| Operating Temperature | - |
| Diameter - Shaft | 0.236" (6.00mm) |
| Termination Style | Solder Tab |
| Approval Agency | - |
| Encoder Type | - |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Round - 1.654" Dia (42.00mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | - |
| RPM | 374 RPM |
| Length - Shaft and Bearing | 0.551" (14.00mm) |
| Series | - |
| Function | Gearmotor |
| Type | DC Motor |
| Power - Rated | - |
| Motor Type | - |
| Mfr | Pi Supply |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gear Reduction Ratio | 22.2 |