Hammond Manufacturing
제품 번호:
PJU1084CCH
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX PLST GRY/CLR 10.5"L X 8.72"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$134.425
$134.425
5
$125.4646
$627.323
10
$123.22355
$1232.2355
25
$120.98326
$3024.5815
50
$119.19099
$5959.5495
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 91.6in² (591cm²) |
| Color | Gray, Clear Cover/Door |
| Material | Plastic, Fiberglass/Polyester, Polycarbonate |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 10.500" L x 8.720" W (266.70mm x 221.49mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 6 lbs (2.7 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 1,2,3,4,4X,12,13, UL-508 |
| Thickness | - |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | PJU |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Mounting Flange, PCB Supports |
| Height | 5.010" (127.25mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | PJU1084 |