TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
제품 번호:
PKJT50B1/8
패키지:
-
배치:
-
설명:
KNOB KNURLED 0.126" PLASTIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.308
$6.308
5
$6.1408
$30.704
10
$5.97455
$59.7455
25
$5.80868
$145.217
50
$5.47675
$273.8375
100
$5.31088
$531.088
250
$4.812966
$1203.2415
500
$4.647001
$2323.5005
1000
$4.481036
$4481.036
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shaft Size | 0.126" (3.20mm) |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Product Status | Active |
| Indicator | Line on Side |
| Series | PKJT |
| Type | Knurled, Straight |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Style | Cylindrical with Pointer |
| Features | 6-32 Set Screw |
| Height | 0.585" (14.86mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.515" (13.08mm) |
| Base Product Number | PKJT |