Essentra Components
제품 번호:
PKKL-3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP C-TYPE NATURAL PUSH IN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.2635
$1.2635
10
$1.06685
$10.6685
25
$1.02334
$25.5835
50
$1.00168
$50.084
100
$0.958075
$95.8075
250
$0.870998
$217.7495
500
$0.783902
$391.951
1000
$0.696806
$696.806
2500
$0.631484
$1578.71
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.256" (6.50mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Push In |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Locking, Round |
| Series | Richco, KWIK KLIP |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, C-Type |
| Panel Thickness | 0.031" ~ 0.062" (0.79mm ~ 1.57mm) |
| Length | 1.020" (25.91mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.670" (17.02mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.374" (9.50mm) |
| Base Product Number | PKKL |