Thomas Research Products
제품 번호:
PLED60W-054-C1050-D
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 1.05A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$123.9655
$123.9655
5
$115.2768
$576.384
10
$112.119
$1121.19
25
$107.38192
$2684.548
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | - |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Approval Agency | CE, cURus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 5.12" L x 2.33" W x 1.47" H (130.0mm x 59.2mm x 37.3mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 1.05A |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratings | IP66, NEMA 6 |
| Voltage - Input (Min) | 90VAC |
| Series | PLED60W |
| Power (Watts) | 60 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 88% |
| Voltage - Output | 18 ~ 54V |
| Mfr | Thomas Research Products |
| Features | OCP, OVP, SCP |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |
| Base Product Number | PLED60W |