Thomas Research Products
제품 번호:
PLED96W-054-C1750-D
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 1.75A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$92.6725
$92.6725
5
$86.1821
$430.9105
10
$83.8204
$838.204
25
$80.2788
$2006.97
50
$78.50781
$3925.3905
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 5.98" L x 2.31" W x 1.46" H (152.0mm x 58.8mm x 37.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1.75A |
| Weight | 1.4 lbs (635 g) |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratings | IP66, NEMA 6 |
| Voltage - Input (Min) | 90VAC |
| Series | PLED96W |
| Power (Watts) | 96 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 91% |
| Voltage - Output | 18 ~ 54V |
| Mfr | Thomas Research Products |
| Features | OCP, OVP, SCP |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |
| Base Product Number | PLED96W |