PLT0603Z1111LBTS
Vishay Dale Thin Film
제품 번호:
PLT0603Z1111LBTS
제조업체:
Vishay Dale Thin Film
패키지:
0603
설명:
RES SMD 1.11K OHM 0.15W 0603
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.51mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Size / Dimension 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 1.11 kOhms
Series PLT
Power (Watts) 0.15W