Nichicon
제품 번호:
PLV1V820MDL1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.4035
$2.4035
10
$1.94275
$19.4275
50
$1.69537
$84.7685
100
$1.48333
$148.333
500
$1.130177
$565.0885
1000
$0.988912
$988.912
2500
$0.953591
$2383.9775
5000
$0.91828
$4591.4
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 27mOhm |
| Series | PLV |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.3 A @ 100 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 82 µF |
| Package | Bulk |