Nichicon
제품 번호:
PLX1D271MDL1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM POLY 270UF 20% 20V T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.104
$4.104
10
$3.31265
$33.1265
50
$2.84924
$142.462
100
$2.58419
$258.419
500
$1.921565
$960.7825
1000
$1.78903
$1789.03
2500
$1.722778
$4306.945
5000
$1.689642
$8448.21
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 20 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 24mOhm |
| Series | PLX |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.8 A @ 100 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 270 µF |
| Package | Bulk |