Vishay General Semiconductor - Diodes Division
제품 번호:
PLZ13C-G3/H
패키지:
DO-219AC (microSMF)
배치:
-
설명:
DIODE ZENER 13V 500MW DO219AC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.19855
$1.9855
100
$0.09709
$9.709
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C |
| Tolerance | ±3% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-219AC (microSMF) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200 nA @ 10 V |
| Series | PLZ |
| Package / Case | DO-219AC |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 10 mA |
| Power - Max | 500 mW |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 13 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance (Max) (Zzt) | 14 Ohms |
| Base Product Number | PLZ13 |