NMB Technologies Corporation
제품 번호:
PM25L-024-HHC5
패키지:
-
배치:
-
설명:
STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.2225
$25.2225
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Diameter - Shaft | 0.079" (2.00mm) |
| Rotor Inertia | - |
| Termination Style | Wire Leads |
| Steps per Revolution | 24 |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 600 mA |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Coil Resistance | 8 Ohms |
| Size / Dimension | Round - 0.984" Dia (25.00mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | 1.260" (32.00mm) |
| Length - Shaft and Bearing | 0.394" (10.00mm) |
| Weight | - |
| Series | PM |
| Accuracy | - |
| Type | Permanent Magnet |
| Torque - Holding (oz-in / mNm) | 3.7 / 26 |
| Mfr | NMB Technologies Corporation |
| Features | Round Shaft |
| Step Angle | 15° |
| Coil Type | Bipolar |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PM25L |