PM6760A55RPH
Sensata-Crydom
제품 번호:
PM6760A55RPH
제조업체:
Sensata-Crydom
설명:
SSR RELAY 3PST-NO 55A 48-600V
사용자 가이드
Load Current 55 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 600 V