OptiFuse
제품 번호:
PMA-DB-04-Q1S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HOLDER CARTRIDGE 250V 15A PNL MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.059
$3.059
10
$2.8272
$28.272
25
$2.5745
$64.3625
50
$2.223
$111.15
100
$1.8487
$184.87
250
$1.7271
$431.775
500
$1.5409
$770.45
1000
$1.46015
$1460.15
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | Horizontal and Vertical |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | PMA |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 250V |
| Mfr | OptiFuse |
| Contact Material | Brass |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PMA-DB |