SAB North America
제품 번호:
PMG-40R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE GLAND 20-26MM M40 POLY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.4735
$12.4735
25
$8.949
$223.725
50
$8.588
$429.4
100
$7.98
$798
250
$7.391
$1847.75
500
$6.9445
$3472.25
1000
$6.4125
$6412.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.788" (20.02mm) |
| Thread Length | 0.709" (18.01mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | 1.575" (40.0mm) |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Thread Size | M40x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.024" (26.00mm) |
| Series | CG 100 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | PMG-40 |