Rohm Semiconductor
제품 번호:
PML18EZPGV2L50
제조업체:
패키지:
0612
배치:
-
설명:
RES 0.0025 OHM 2% 1W WIDE 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.703
$0.703
10
$0.52155
$5.2155
50
$0.36841
$18.4205
100
$0.304
$30.4
500
$0.214928
$107.464
1000
$0.170468
$170.468
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.017" (0.43mm) |
| Tolerance | ±2% |
| Temperature Coefficient | ±150ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0612 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 2.5 mOhms |
| Series | PML |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Wide 1206 (3216 Metric), 0612 |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |