Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
PML50GFVW
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED GREEN ROUND PANEL MOUNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.1645
$14.1645
10
$10.6856
$106.856
100
$8.9756
$897.56
500
$8.242884
$4121.442
1000
$7.784946
$7784.946
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 5.5" (139.70mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.69" (17.53mm) |
| Millicandela Rating | 3640mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | DC |
| Series | PML50 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 5V ~ 28V |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Green |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | PML50 |
| Lens Size | 17.80mm Dia |