Sensata-Crydom
제품 번호:
PMP4850W
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SSR RELAY SPST-NO 50A 345-530V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$150.594
$150.594
10
$143.4215
$1434.215
50
$136.90488
$6845.244
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Current | 50 A |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | AC, Proportional Control |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 345 V ~ 530 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | PMP |
| Package / Case | Module |
| Mfr | Sensata-Crydom |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 4 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC |
| Base Product Number | PMP4850 |