Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
PMRL200W-BCA24H
패키지:
-
배치:
-
설명:
PMI 1-04-17
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.8295
$14.8295
10
$11.18625
$111.8625
100
$9.396735
$939.6735
500
$8.629686
$4314.843
1000
$8.150259
$8150.259
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | 35° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.31" (7.87mm) |
| Millicandela Rating | 100mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Amber |
| Ratings | DC |
| Series | PMRL200 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 583nm |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 17mA |
| Base Product Number | PMRL200 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |