Bud Industries
제품 번호:
PN-1335
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX PLAS GRAY 10.434"L X 7.284"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$39.14
$39.14
10
$32.7275
$327.275
100
$27.609375
$2760.9375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 76.0in² (490cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Size / Dimension | 10.434" L x 7.284" W (265.02mm x 185.01mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.8 lbs (816.5 g) |
| Ratings | IP65, NEMA 1,2,4,4X,12,13, UL-508 |
| Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | PN |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, PCB Supports |
| Height | 3.740" (95.00mm) |
| Package | Bulk |