Bud Industries
제품 번호:
PN-1341-C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX PLSTC GRAY/CLR 9.45"LX6.3"W
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Area (L x W) | 59.5in² (384cm²) |
| Color | Gray, Clear Cover/Door |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Size / Dimension | 9.449" L x 6.299" W (240.00mm x 160.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.7 lbs (771.1 g) |
| Ratings | IP65, NEMA 1,2,4,4X,12,13, UL-508 |
| Thickness | 0.138" (3.50mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | PN |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, PCB Supports |
| Height | 4.724" (120.00mm) |
| Package | Bulk |