Panduit Corp
제품 번호:
PN18-14F-3K
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SPADE TERM 18-22AWG #1/4
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Insulation | Insulated |
| Color | Red |
| Width - Outer Edges | 0.441" (11.20mm) |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Length - Ring Center to Termination | - |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Stud/Tab Size | 1/4 Stud |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 1.030" (26.16mm) |
| Insulation Diameter | 0.080" ~ 0.145" (2.03mm ~ 3.68mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Tongue Inside Opening | 0.270" (6.86mm) |
| Features | Butted Seam, Serrated Termination |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Length - Termination | - |