PNP5WVJR-73-30R
YAGEO
제품 번호:
PNP5WVJR-73-30R
제조업체:
YAGEO
패키지:
Axial
설명:
RES 30 OHM 5% 5W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 30 Ohms
Series PNPV
Power (Watts) 5W