PPN500JT-73-20R
YAGEO
제품 번호:
PPN500JT-73-20R
제조업체:
YAGEO
패키지:
Axial
설명:
RES 20 OHM 5% 5W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.335" Dia x 0.866" L (8.50mm x 22.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 20 Ohms
Series PPN
Power (Watts) 5W