PRG3216P-11R8-D-T5
Susumu
제품 번호:
PRG3216P-11R8-D-T5
제조업체:
Susumu
패키지:
1206
설명:
RES SMD 11.8 OHM 1W 1206 WIDE
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 11.8 Ohms
Series PRG
Power (Watts) 1W