PSAC30U-560-R-CNR1
Phihong USA
제품 번호:
PSAC30U-560-R-CNR1
제조업체:
Phihong USA
설명:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 30W
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Negative Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency CE, cULus
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 540mA
Weight 0.353 lb (160.12 g)
Series PSAC30U (30W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 300mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level V
Voltage - Output 56V
Mfr Phihong USA
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC