JST Sales America Inc.
제품 번호:
PUDP-24V-S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 24POS 2.00MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.4085
$4.085
25
$0.37316
$9.329
50
$0.35131
$17.5655
100
$0.33668
$33.668
250
$0.30742
$76.855
500
$0.29279
$146.395
1000
$0.241547
$241.547
2500
$0.219583
$548.9575
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 24 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | PUD |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | PUDP-24V |