JST Sales America Inc.
제품 번호:
PUDP-32V-S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 32POS 2.00MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.532
$0.532
10
$0.46075
$4.6075
25
$0.42142
$10.5355
50
$0.39672
$19.836
100
$0.38019
$38.019
250
$0.347168
$86.792
500
$0.330619
$165.3095
1000
$0.272764
$272.764
2500
$0.247969
$619.9225
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 32 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | PUD |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | PUDP-32V |